Robert Gąsienica – Fotograf z Małopolski | Zakopane

Fotografia to przede wszystkim przewidywanie i wyszukiwanie unikalnych momentów w naszym otoczeniu – chwila odgrywa decydującą rolę w uchwyceniu tego, co ulotne.

Robert Gąsienica – fotograf z Małopolski

Fotografia to przede wszystkim przewidywanie i wyszukiwanie unikalnych momentów w naszym otoczeniu, które już po sekundzie mogą prysnąć jak bańka mydlana. Bez znaczenia, czy robię właśnie zdjęcia pejzaży, czy ludzi – chwila odgrywa decydującą rolę w uchwyceniu tego, co ulotne. Podczas pracy ważne dla mnie jest, aby nawiązać szczególną więź pozwalającą przestudiować Wasze osobowości. Fotografie będą w końcu najpiękniejszą pamiątką z przeszłości i świadectwem profesjonalizmu fotografa.

Wyjątkowe znaczenie ma dla mnie również pora dnia, która będzie uwieczniona obok Was na fotografiach. Aby uchwycić niepowtarzalną teraźniejszość, która za chwilę stanie się przeszłością, udamy się na poszukiwanie światła – szczególnie o wschodzie i zachodzie słońca, aby znaleźć odpowiednie barwy, faktury i detale – kadrów i momentów, składając je w jedną niezwykłą opowieść.

Robert Gąsienica Wasz Fotograf.

Plener ślubny w Tatrach

Robert Gąsienica